YEŞİLGİRESUN FIRTINASI SÜRECEK

6 ay önce
2.728 kez görüntülendi

YEŞİLGİRESUN FIRTINASI SÜRECEK

Giresun’u iki sezondur Basketbol Süper Ligi’nde başarıyla temsil eden Yeşilgiresun Belediyespor, yeni sezona da oldukça iddialı giriyor. Dev Çotanakların Başkanı Kerim Aksu, Avrupa’nın en iyi liglerinden biri olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde, 2017-18’e de damga vuracaklarını ifade etti.

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Yeşilgiresun Belediyespor’da, Kulüp Başkanı Kerim Aksu, Dev Çotanakların yeni sezonda da adından başarıyla söz ettireceğini söyledi.

Birçok zorluğa rağmen Türkiye’nin çok önemli takımları ile Avrupa’nın en önemli liglerinden biri olan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele ettiklerine dikkati çeken Aksu, Yeşilgiresun Belediyespor’un Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yeni bir heyecan kazandıran önemli bir Anadolu takımı olduğunu ifade etti.

Başkan Aksu, “Teknik kadromuzun, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın, sporcularımızın ve en büyük gücümüz olan büyük taraftarımızın fedakarlıkları ile mücadele edecek takımımız, yeni sezonda da adından başarıyla söz ettirecektir. Basketbolun gelişimine önemli katkı sağlayacak takımımız, Giresunlulara güzel ve heyecanlı maçlar izlettirecektir” dedi.

TARAFTAR DESTEĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

Yeşilgiresun Belediyespor’un başarı için 19 Eylül Spor Salonu’nun sezon boyunca oynanacak her maçta tamamen dolması gerektiğini vurgulayan Aksu, tüm taraftarları yeni sezonda oynanacak maçlara davet etti. Maddi olarak küçük bir bütçeye sahip olmalarına rağmen taraftarın basketbol sevgisi, teknik kadro, sporcular ve yönetim kurulunun özverili çalışmalarıyla ligin iddialı ekiplerinden biri haline geleceklerini belirten Aksu, tüm takımlara da yeni sezonda başarılar diledi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık