YAKIŞANI YAPACAĞIZ

6 ay önce
496 kez görüntülendi

YAKIŞANI YAPACAĞIZ

Çotanakların Asbaşkanı Eren, Antep deplasmanında Giresunspor’a yakışır bir futbolla 3 puana uzanıp, namağlup liderliklerini sürdürmek istediklerini açıkladı.

 

TFF 1. Lig’in namağlup lideri Akın Çorap Giresunspor’da, Kulüp Asbaşkanı Sacit Ali Eren, Gaziantep deplasmanından Giresunspor’a yakışır bir skorla dönmek istediklerini söyledi.

Kendilerini çok zorlu bir doksan dakikanın beklediğini bildiklerini ve lige verilen milli maç arasında bu karşılaşmaya hem mental hem de fiziksel olarak çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Eren, “Artık bahanemiz kalmadı. Son iki maçımızda hesapta olmayan puanlar kaybettik. Kendi evimizde kaybettiğimiz bu puanları telafi etmemiz gerekiyor. Oyuncularımız üzerlerindeki sorumluluğun farkındalar. Antep’te Giresunspor’a yakışır bir futbolla 3 puana uzanıp, taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Takımda önemli eksikleri olduğunu ancak bunu asla bahane olarak görmediklerini belirten Eren, “Giresunspor kadrosunda bulunan her oyuncuya güvenimiz sonsuz. Hocamız kime görev verirse versin, formayı giyen her futbolcumuzun terinin son damlasına kadar savaşacağını biliyoruz. Antep’ten camiamızı sevindirecek bir sonuçla dönmekten başka bir düşüncemiz asla yok” dedi.

 

Mesut ERDOĞAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık