TEŞEKKÜRLER ERDAL KÜPÜÇ

1 hafta önce
1.829 kez görüntülendi

TEŞEKKÜRLER ERDAL KÜPÜÇ

Akın Çorap Giresunspor’u, Eskişehirspor’a deplasmanda 3-1 yenildiği maçta taraftarları yine yalnız bırakmadı. Türkiye’nin dört bir yanından Eskişehir’e akın eden yeşil beyazlı çotanaklar, maçın başından sonuna kadar Giresunspor’u destekledi. Alınan mağlubiyetin moral bozukluğuyla Giresunspor taraftarları evlerine son derece mutsuz döndü.

Giresunspor’u Eskişehir’de destekleyen taraftarlar arasında her maçta olduğu gibi merkezi İstanbul’da bulunan Marmaralı Çotanaklar’da vardı. İstanbul’dan üç otobüsle Eskişehir’e giden Marmaralı Çotanakların Başkanı Mutlu Ömer Kahraman, kendilerine Eskişehir deplasmanı için destekte bulunan Amerika’da yaşayan Giresunspor sevdalısı İşadamı Erdal Küpüç’e Marmaralı Çotanaklar adına teşekkür etti.

Kahraman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Marmaralı Çotanaklar olarak pazar günü yine en büyük sevdamız Giresunspor’un peşindeydik. Bu önemli maçta kalabalık bir taraftar grubuyla birlikte Eskişehir’e gitmemizde bizlere büyük destek veren Amerika’da yaşayan Giresunspor sevdalısı hemşehrimiz İşadamı Erdal Küpüç’e Marmaralı Çotanaklar adına teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık