ŞAMPİYONLUK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

3 ay önce
1.036 kez görüntülendi

ŞAMPİYONLUK SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Çotanakların Başkanı Bozbağ, “Herkes rahat olsun, biz 17 puan geriden gelip şampiyon olmuş bir takımız. Puan farkı, bulunduğumuz konum ne olursa olsun asla pes etmek yok. 2 beraberlik 2 mağlubiyet bizi yolumuzdan döndüremez. Hiçbir şey bizi hedefimizden geri koyamaz. Biz verdiğimiz şampiyonluk sözünün arkasındayız. Sonuna kadar şampiyonluk için savaşmaya devam” dedi.

 

TFF 1. Ligi’nde zirve mücadelesi yapan Akın Çorap Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, geride kalan 14 haftayı değerlendirdi.

“Öncelikle bizi biz yapan, Mustafa Bozbağ ve arkadaşlarını bağrına basan, iyi günümüzde, kötü günümüzde daima yanımızda olan büyük Giresunspor taraftarına çok teşekkür ederim” diyen Bozbağ, “Gerçekten önemli bir rahatsızlık geçirdim. 6-7 gündür de Ankara’da tedavimiz devam ediyor. Bu süreçte bize ulaşıp, iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Bizim hayalimiz, görevimiz süresince her zaman Giresunspor oldu, Giresunspor bayrağını en yukarda dalgalandırmak oldu. Çok şükür rabbime buralara geldik. Zirvelerde kartallar da bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir. Biz nereden ve nasıl buralara geldiğimiz çok iyi biliyoruz. Buralara tırnaklarımızla geldik. Bundan sonrada aynı mücadelenin içinde olacağımız bilinsin” diye konuştu.

 

>>Mesut ERDOĞAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık