RADİKAL KARARLAR ALINABİLİR

3 ay önce
6.569 kez görüntülendi

RADİKAL KARARLAR ALINABİLİR

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ilimizi temsil eden Yeşilgiresun Belediyespor’un Onursal Başkanı Bülent Yavuz, uzun süren sessizliğini bozdu.

Yavuz, yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçı öncesi Yeşilgiresun Belediyespor’da bazı radikal kararların alınabileceğinin sinyallerini verdi.

Yavuz, Demir İnşaat Büyükçekmece karşısında kötü bir yenilgi aldıklarını belirterek, “Bu yenilgiyi bütçeye bağlamıyoruz. Bu tür mağlubiyetlerin bütçeyle alakası olmaz. Böylesi bir sonuçla mağlubiyet alıyorsanız başka konular vardır” dedi.

“Sahada mücadele eksikliği var” diyen Onursal Başkan Yavuz, “Bu konuyu yönetim kurulu ile her yönüyle değerlendireceğiz. Bu durum bizim için de kabul edebilir bir görüntü değil. Eğer bu durum devam ederse biz de görevimizi yapamıyoruz anlamına gelir. ‘Kimseyi bu şekilde üzmeye hakkımız yok’ deriz, gerekeni yaparız. 8 yıldır Sayın Başkanımız ile beraber insanüstü bir çaba ile takımı yasatmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar hiçbir olumsuzluğun arkasına sığınmadık bundan sonra da bahane arayacak değiliz. Her türlü detayı değerlendireceğiz. Birkaç gün içerisinde gereken açıklamayı yaparız” ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık