GÖRELE BELEDİYESPOR 1. LİG’DE

1 hafta önce
903 kez görüntülendi

GÖRELE BELEDİYESPOR 1. LİG’DE

Bayanlar Hentbol 2. Ligi A Grubu’nda normal sezonu namağlup lider tamamlayarak Play-Off’a yükselen Görele Belediyesi Hentbol Takımı, Giresun tarihinde bir ilke imza attı. Yeşil Beyazlılar, Kırşehir ve Amasya illerinde yapılan Play-off mücadelelerinde birbirinden çekişmeli müsabakaların ardından 1. Lig’e yükseldi.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener de, Play-off müsabakalarında hentbol takımını yalnız bırakmayarak, 1. Lig heyecanına ortak oldu.

Belediye Başkanı Tolga Erener, “Görele Belediyespor olarak bu sene hentbol takımı kurup, 2. Lig’de mücadele etmeye başladık. Ligi yenilgisiz bitirerek, Play-Off’lara, ardından da 1. Lig’e yükselen takımımızı kutluyorum. Ben bu takımın nice başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum. Mehmet Gürel Ortaokulu’nda da Hentbol Takımının alt yapısını oluşturduk. Gençler adına, spor adına Görele’de güzel işlere imza atmaya çalışıyoruz” dedi.

Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan takımın spor gelirlerinden faydalanacağını ifade eden Belediye Başkanı Tolga Erener, “Görele Belediyespor ilçenin marka değerine katkı sağlayacaktır. 1. Lig’e yükselen Görele Belediyespor oyuncularımızı, teknik heyetimizi ve destek veren tüm taraftarlarımızı kutluyorum. Hentbol takımımızın bu başarısı ilçedeki diğer branşların gelişmesine de katkı sağlayacaktır” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık