GİRESUN’UN GURURU OLDULAR

2 hafta önce
1.889 kez görüntülendi

GİRESUN’UN GURURU OLDULAR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Gençler Avrupa Şampiyonası’ndan bronz madalya ile dönen Özdemir ve Demir’i havalimanında çiçeklerle karşıladı

 

Soçi’de düzenlenen Avrupa Gençler Karate Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza atarak Avrupa 3’ncüsü olan Burak Özdemir ve Ferhat Demir, yurda döndü. Özdemir ve Demir’i, Ordu-Giresun Havalimanı’nda Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut çiçeklerle karşıladı.

İlk kez katıldıkları Avrupa Şampiyonası’nda 3. olarak bronz madalyanın sahibi olan Özdemir ve Demir’i başarılarından dolayı tebrik eden Müdür Bulut, genç sporculardan Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonlukları beklediğini ifade etti.

İki başarılı sporcuyu da elde ettikleri büyük başarı nedeniyle bir kez daha kutlayan Müdür Bulut, “Soçi’de düzenlenen Avrupa Gençler Şampiyonası’nda Giresun’dan Milli Takımımızı temsil eden iki sporcumuz Burak ve Ferhat Avrupa Üçüncüsü olarak bronz madalya kazanmışlar ve bizleri gururlandırmışlardır. Milli sporcularımızı alınlarından öper, Sayın Hocamızı da başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık