GİRESUNSPOR’UN SÜPER LİG’E ÇIKACAK GÜCÜ VAR

1 hafta önce
1.267 kez görüntülendi

GİRESUNSPOR’UN SÜPER LİG’E ÇIKACAK GÜCÜ VAR

Çotanakların Teknik Patronu Yılmaz Vural, 41 yıllık Süper Lig özlemini dindirmek için çıktıkları yolda hedefe ulaşacak her türlü imkana sahip olduklarını ifade etti.

 

Akın Çorap Giresunspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, dün tesislerde düzenlediği basın toplantısında, “Sağolsun Sayın Başkan aradı bizi. Bende sevgili talebem Metin Diyadin ile görüştüm. Sonucun olumsuzluğu hocalara maloluyor. Bu ligde 18 takımın, 14 hocası değişti. Şimdi bizde buradayız” dedi.

Tecrübeli teknik adam, “1976-77’de düşmüş bu takımın 41 yıllık çıkma mücadelesi var. Giresunspor oldukça ciddi bir kadro kurmuş. Ve şuan 31 puanla çıkma mücadelesi veren bir takım konumundayız. Bu takım yeniden ligde olsun diye inanılmaz bir istek var. Giresun’un taraftarıyla, başkanıyla, çalışanıyla bir üst lige çıkmak için müthiş bir mücadelesi var. Şuan itibariyle play-off dışındayız. Zorlu bir dönemdeyiz. Fikstür zorlu. 13 maçımız var. 13 maçta 39 puanı alabilecek ve Süper Lig’e çıkabilecek gücü var Giresunspor’un” diye konuştu.

Vural, “Maçlarda yaşanılanlar şanssızlık falan değil, daha dikkatli olunması gerekiyor. Pozisyona girip atamıyorsunuz, birde üstüne iki tane yiyorsunuz. Oyunculara bunun şanssızlıkla alakalı olmadığını, uygulamadaki eksikliklerin bu duruma düşürdüğünü anlatacağız. Takıma 8’er gruba ayırdık. Hepsiyle görüşeceğiz ve bu soruna çözüm üreteceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık