GİRESUNSPOR GOLCÜ PEŞİNDE

3 ay önce
2.065 kez görüntülendi

GİRESUNSPOR GOLCÜ PEŞİNDE

Çotanakların Başkanı Bozbağ, “Takıma en fazla uyumu sağlayacak, en iyi katkıyı yapacak golcüyü almak için uğraşıyoruz.”

 

Akın Çorap Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transfer çalışmaları hakkında önemli açıklamalar yaptı.

“Gördüğüm kadarıyla ara transferde en hareketli takım Giresunspor” diyen Bozbağ, “İlk yarı boyunca gördüklerimizi devre arasında en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. 1 Şubat’a kadar da bu devam edecek. Bir tane santrafor almak için uğraşıyoruz. Takıma en fazla uyumu sağlayacak, en fazla katkıyı yapacak bir golcü almak için uğraşıyoruz. Devre arasında kolay değil bu işler. Öncelikle taraftarlara ve Giresun halkına şunu söyleyeyim; Belki 100 bin nüfuslu bir şehiriz ama yüreği büyük insanlardan oluşuyoruz. Kimse merak etmesin. Bizi hisseden, bizimle bu savaşın içinde olmak isteyen oyuncularla bu yola devam edeceğiz” diye konuştu.

ÇOK GÜÇLÜ RAKİPLERİMİZ VAR

Bozbağ, “Şuana kadar aldığımız oyuncularda bizle beraber bu savaşın içinde olmak isteyen oyuncular. Bizim hayalimizin ne kadar büyük olduğunu sadece biz biliyoruz. Her şeyin farkındayız. Ben bu takımı şampiyonluğa oynatacağım dedim. Ve şuanda bu savaşın içerisindeyiz. Sezon sonuna kadar da Giresunspor bu savaşın içinde yer alacak. Her anlamda. Para bakımından çok güçlü rakiplerimiz var. Ama para bazen her şey bazen de hiçbir şeydir… O yüzden tekrar söylüyorum, kimse merak etmesin. Biz şampiyonluğun peşindeyiz ve bizde bunu yapacak yürekte, bilekte, birlik ve beraberlikte fazlasıyla var” şeklinde konuştu.

BAŞAKŞEHİR’E SAYGI DUYUYORUZ

Medipol Başakşehir maçı hakkında çok samimi konuşan Çotanakların Başkanı Bozbağ, “Medipol Başakşehir çok güçlü bir takım. Şuanda da Süper Lig’in lideri… Kesinlikle gücümüzü bilerek çıkacağımız bir maç olacak. Biz Giresunspor’un aldığı başarılı sonuçlardan sonra bazı şeyleri hafife almaya başladık. Ama öyle değil bu işler. Başakşehir’in çok önemli bir kadrosu, çok önemli bir hocası var. Bizde iyi bir takımız ve rövanşta gücümüzü bilerek, ilk maçtaki skor avantajımızı koruyup, tur atlayan taraf olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

>>Mesut ERDOĞAN

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık