“GELİŞİME, DEĞİŞİME AÇIK OLMALIYIZ”

“GELİŞİME, DEĞİŞİME AÇIK OLMALIYIZ”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde, kadrolu, sözleşmeli ve hizmet alımı olarak görev yapan tüm antrenörlere yönelik 2017-2018 sezonu antrenör planlama ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda, antrenörlere branşlarıyla ilgili çalışma programları, İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile hedef kitle olarak okullarda sporcu taraması yapılması ve beden eğitimi öğretmenleriyle iletişim halinde olunması gerektiği, İlimizin özel (engelli) birey potansiyelinin yüksek olması sebebiyle özel sporcularda da sayının arttırılması gerektiğiyle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, “Sporcuların ahlaki açıdan kültürel ve manevi değerlerimizi özümseyerek yetişmesini sağlamak, sporcu taraması yaparak yetenekli sporcuların tespitini sağlamak, sporcu sayılarını arttırmak, ulusal ve uluslararası alanda başarı elde edebilmek için hep beraber gelişime, değişime açık olmalıyız. Kendimizi yeni bilgilerle donatmalı ve böylece farkındalık oluşturarak daha fazla çaba harcamalıyız” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık