‘FENER’İ SÖNDÜRELİM

1 hafta önce
352 kez görüntülendi

‘FENER’İ SÖNDÜRELİM

Dev Çotanakların Başkan Vekili Güneş, “Fenerbahçe Doğuş karşısında saha ve seyirci avantajımızı sonuna kadar kullanıp, yeni bir destan daha yazmak istiyoruz.”

 

Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkan Vekili Sertaç Güneş, Fenerbahçe Doğuş ile oynayacakları zorlu karşılaşmayı kazanıp, ligde tutunma adına önemli avantaj yakalamak istediklerini söyledi.

Artık rakiplerinin kim olduğunun kendileri için bir önem taşımadığını ifade eden Güneş, “Ligde bulunduğumuz konum ortada. Rakip ayrımı yapmak gibi bir lüksümüz kesinlikle yok. Rakibimiz kim olursa olsun tek amacımız var, o da sadece kazanmak” dedi.

Ligin lideri Fenerbahçe Doğuş’un sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en önemli takımlarından biri olduğunu, rakibin gücüne saygı duyduklarını ancak kimseden çekinmediklerini ifade eden Güneş, “Fenerbahçe Doğuş’tan kesinlikle çekinmiyoruz. Galibiyete onlardan daha fazla ihtiyacımız var. Saha ve seyirci avantajı bizden yana. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirerek, parkeden mutlu ayrılmak istiyoruz. Giresun halkının bu savaşta bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. Bütün taraftarlarımızı bu zorlu müsabakada yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık