BÜYÜK RÜYA GERÇEK OLDU

9 ay önce
1.874 kez görüntülendi

BÜYÜK RÜYA GERÇEK OLDU

Basketbol Süper Liginde mücadele eden Yeşilgiresun Belediyespor tarafından organize edilen Basketbol Gençlik kampında çalışmalara başlanıldı.

Sırp Coach Dorje Srjan gözetiminde 19 Eylül Spor Salonunda yapılan çift idmanla başlayan Gençlik Kampına Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp menajerleri Ertan Yılmaz ve Efe Kemal Bektaş’ın yanı sıra alt yapı antrenörleri Salim Taslı, Süleyman Çilesizoğlu, Abdullah Mert Erdemir, Oğuz Özdem ve Ömer Dize refakat ediyorlar.

Toplam 30 sporcuyla başlayan YGBS Gençlik Kampında sabah 09.00 ile akşam 18.00 olmak üzere günde iki antrenman birden yapılarak devam edilecek.

İlimizden 21 dışarıdan da 9 olmak üzere toplam 30 sporcuyla yapılacak kampta genç yeteneklerin bireysel gelişimlerine önem verilecek.

Öte yandan Genç Milli sporcular Samet Gülek; Barış Türkeri, Efekan Coşar, Gökhan Aydın, İbrahim Pınarer, Arça Tülüoğlu, Mertcan Sonkol, Kılıçarslan Şenkaya ve Giresun’dan kampa katılan diğer genç basketbolcu adaylarının antrenmanlarda son derece hırslı oldukları gözlendi.

DAMCI; “ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Diğer taraftan 10 gün sürecek ve 16 Temmuz’da sona erecek olan Gençlik Kampı hakkında bilgiler veren YGBS Altyapı Sorumlusu Fatih Damcı; “Bu kampın kulübümüz tarafından organize edilmiş olması alt yapıya ve gençlere ne kadar önem verdiğimizin ve bundan sonraki sezonlarda kendi alt yapısından oldukça faydalanan bir takım olacağımızın açık bir işaretedir. Biz geçen sezon Süper Lige yansıttığımız gençlik aşısını uzun vadeye yaymak da son derece kararlıyız. Ayrıca Giresun ismini Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde başarıyla temsil edeceğimizden tüm Giresunluların emin olmasını istiyoruz. Eğer tüm Giresunlular gerek maddi gerekse de manevi anlamda bizlerin yanında olurlarsa Yeşilgiresun Belediyespor Basketbol da çok daha iyi yerlere gelecektir” ifadelerini kullandı.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık