BİLARDO ŞAMPİYONASI GİRESUN’A RENK KATACAK

11 ay önce
1.305 kez görüntülendi

BİLARDO ŞAMPİYONASI GİRESUN’A RENK KATACAK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Giresunluları 1-12 Mayıs tarihleri arasında 19 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak Bilardo Şampiyonası’na davet etti
Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Bilardo Şampiyonası, 1-12 Mayıs tarihlerinde Giresun’da yapılacak.

Bu organizasyonun Giresun’a renk katacağını ve şehrin tanıtımına katkı sağlayacağını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, kentin bilardoyla dünya gündemine taşınacağını söyledi

Dünya Şampiyonu Semih Saygıner de olmak üzere bin 100 sporcunun katılacağını belirten Bulut, “Giresun’da bu çaplı bilardo şampiyonası ilk kez düzenlenecek. 12 gün sürecek bu organizasyona tüm Giresunluları bekliyoruz. Şampiyonanın son günü NTVSPOR 6 saatlik bir canlı yayın yapacak. Canlı yayın öncesi de Giresun’un güzelliklerini ekranlara getirmek için şimdiden çalışmalara başladı. Bu şampiyona ilimize artı değer katacak düzeyde.” dedi.

Bu hafta içerisinde Ankara’ya giderek Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi de şampiyonaya davet edeceğini kaydeden Bulut, “Bilardo Federasyonu Başkanımız Ersan Ercan ile birlikte Başbakan Yardımcımızı ziyaret edeceğiz. Kendilerinin programı uyması halinde şampiyonaya davet edeceğiz.” Diye konuştu.

 

Özgür ERDOĞAN-

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık