AHMET KANDEMİR GİRESUN SPOR GAZETE’YE KONUŞTU

3 ay önce
685 kez görüntülendi

AHMET KANDEMİR GİRESUN SPOR GAZETE’YE KONUŞTU

Cumartesi günü Tofaş’a konuk olacak Dev Çotanaklar’ın Baş Antrenörü Ahmet Kandemir, “Daha iyi yerlere gelebilmemiz için özellikle deplasman maçlarını kazanmamız lazım” dedi.

 

Yeşilgiresun Belediyespor Baş Antrenörü Ahmet Kandemir, TOFAŞ maçı öncesi sadece galibiyeti düşündüklerini söyledi.

Zor bir maça çıkacaklarının altını çizen Kandemir, “Yeşilgiresun lige çıktığından beri deplasman maçlarında zorlanıyor. Bunun aksine içerde daha iyi oynuyor. Baktığınız zaman Darüşşafaka maçının genelinde kazanmak için çaba sarf ettik ama sonunda kötü oynadık. Özellikle hücum seçimleri olarak.” dedi.

DEPLASMAN MAÇLARINI KAZANMAMIZ LAZIM İYİ YERLERE GELEBİLMEMİZ İÇİN

Rakiplerinin de çıkış aradığını ifade eden Kandemir, Tofaş maçını kazanmaları gereken bir maç olarak gördüklerini kaydederek, “Tofaş da düşüşte. Onlar da bu maçta çıkış arayacaktır. Deplasman maçlarını kazanmamız lazım iyi yerlere gelebilmemiz için. Daçka maçındaki hataları azaltmamız gerekiyor. Sonuç olarak kazanmamız gereken bir maç. Elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

HEDEF LİGDE TUTUNABİLECEĞİMİZ SAYIYI BULMAK DEĞİL

“10 galibiyet bizi ligde tutar ancak kafamızda bir sayı yok.” diyen Kandemir, “Kazanabildiğimiz kadar maç kazanmak istiyoruz. 10 galibiyet aldıktan sonra 13-14 neden almayalım. Öyle bir şey yok. Hedef ligde tutunabileceğimiz sayıyı bulmak değil. Öncelikle Yeşilgiresun Belediyespor’u Büyükçekmece maçındaki görüntüsünden uzak bir takım haline getirmek istiyoruz. Darüşşakafa maçında bu görüntü değişti. Takım daha toparlanıyor. Kazanmak için biraz daha efor sarf etmemiz gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

 

Özgür ERDOĞAN-

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Hoşgeldiniz...


Yukarı Çık